Atribuită Cumpărare directă

DEFIBRILATOR PRIMEDIC DEFIMONITOR XD30 CF ANUNT PUBLICITATE SICAP ,CONTRACT Defibrilator portabil bifazic, sincron/asincron, cu defibrilare asistata, mod operare manual, acumulator incorporat, padele pentru defibrilare externa (adult/copii), modul EKG 6 canale, modul pulsoximetrie NELLCOR, modul pacer, ecran TFT, imprimanta termica, memorie interna 8MB si externa Compact Flash 2G.

Număr anunț
DA25570796
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
33182100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.400 RON
Valoare atribuită
55.400 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.400 RON

din 55.400 RON estimat