Atribuită Cumpărare directă

pachetul include : Pach-dez12 Pachet dozator ABS Losdi dezinfectant maini + solutie dezinfectanta Hygienium 1 litru - 15 buc *165 = 2475 lei

Număr anunț
DA25641690
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 17019105)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.475 RON
Valoare atribuită
2.475 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.475 RON

din 2.475 RON estimat