Atribuită
Cumpărare directă
1 Pachet Aleksandr Soljenitin (4 carti): Casa Matrionei + Arhipelagul Gulag (3 volume) de Aleksandr Soljenitin (2017) [Editura Univers] (305562) 1 Carte de sah pentru avansati (CD inclus) de Marian Culapov, Claudiu Badea Iordache (2016) [Editura Didactica si Pedagogica] (352491) 2 Biologie clasa a VI-a. Caietul elevului de Silvia Olteanu, Iuliana Tanur, Florina Miricel, Camelia Manea, Stefania Giersch, Elena Camelia Afrim (2019) [Editura Didactica si Pedagogica] (378968) 1 Carte de sah pentru incepatori de Marian Culapov (2014) [Editura Didactica si Pedagogica] (211748) 1 Culturism, mijloc de realizare a dezvoltarii fizice armonioase de Doru Stoica (2018) [Editura Universitaria] (344177) 1 Canonicatul Dunei (Seria Dune, partea a VI-a, editia 2019) de Frank Herbert, Ion Brana (2019) [Editura Nemira] (369861) 1 Copiii Dunei (Seria Dune, partea a III-a, editia 2019) de Frank Herbert (2019) [Editura Nemira] (368222) 1 Ereticii Dunei (Seria Dune, partea a V-a, editia 2019) de Frank Herbert, Ion Brana (2019) [Editura Nemira] (369862) 1 Dune (editia 2019) de Frank Herbert, Ion Doru Brana (2019) [Editura Nemira] (353078) 1 Imparatul-Zeu al Dunei (Seria Dune, partea a IV-a, editia 2019) de Frank Herbert, Ion Brana (2019) [Editura Nemira] (369863) 1 Jocuri cu litere si cuvinte de Marilena Serban (2017) [Editura Corint] (297286) 1 Alias Grace de Margaret Atwood (2020) [Editura Corint] (362390) 1 Divina Comedie 1 Cum sa ai coapse si fese perfecte de Lydie Raisin [Editura Teora] (371266)
- Număr anunț
- DA25629866
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 965,93 RON
- Valoare atribuită
- 965,93 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.