Atribuită Cumpărare directă

motor in 2 timpi-34,6 cc - putere motor -1,4 kw -are in dotare cutit si cap trimmy -greutate-6,8

Număr anunț
DA25614209
Autoritate contractantă
Comuna Cosereni (CUI 4365255)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16320000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890,76 RON
Valoare atribuită
1.890,76 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890,76 RON

din 1.890,76 RON estimat