Atribuită
Cumpărare directă
CRP (PROTEINA C REACTIVA)TRUSA Latex, 100 de teste - Standard (controale incluse) DDS DIAGNOSTIC Trusa pentru determinarea CRP - latex 100 de teste - Standard. Producator: DDS Diagnostic. TRUSA PENTRU DETERMINAREA PROTEINEI C-REACTIVE PRINCIPIUL METODEI: Testul CRP latex este un test rapid de aglutinare pe lama pentru detectia calitativa si semicantitativa a proteinei C reactive in probele de ser uman. Reactivul continand particule acoperite cu anticorpi specifici anti-proteina C reactiva umana aglutineaza in prezenta CRP din serul pacientului. CARACTERISTICILE PERFORMANTEI: Sensibilitate analitica: 6 (5-10) mg/l; Sensibilitate de diagnostic: 95,6 %; Specificitate de diagnostic: 96,2 %. Kitul contine: Continut 100 teste; CRP latex 4 ml; Control pozitiv 0,5 ml Control negativ 0,5 ml Card de testare 2 buc Agitatoare 100 buc. Marcaj CE
- Număr anunț
- DA25580653
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
- Cod CPV
- 33696100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140,70 RON
- Valoare atribuită
- 140,70 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.