Atribuită
Cumpărare directă
vopsea email lovitura de ciocan maro 10 l - 1 cut x 401.68 lei ; vopsea email lovitura de ciocan neagra 2.5 l - 4 cut x 103.36 lei ; vopsea alchidica pt metal efect lovitura de ciocan, int/ext, argintiu 2.5 l - 1 cut x 103.36 lei ; vopsea alchidica pt metal efect lovitura de ciocan, int/ext, argintiu 0.5 l x 22.54 lei ; consola fixare calorifer H=600 mm - 12 buc x 8.51 lei
- Număr anunț
- DA25573681
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.043,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.043,08 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.