Atribuită Cumpărare directă

CLIPSURI METALICE / CLEME DOCUMENTE 41 MM CLEME / CLIPSURI DOCUMENTE 25 MM ACE GAMALIE FOARFECA / FOARFECE MARKER PERMANENT MARKER EVIDENTIATOR PLIC C6 (MIC) PLIC C5 (MIJLOCIU) PLIC C4 (MARE) LICHID CORECTOR CU PENSULA DECAPSATOR PIX K15 INDEX POST-IT NOTES EVIDENTIATOR CALCULATOR BIROU 14 DIGIT CAPSE NR.24/6 BIBLIORAFT 7.5 CM HARTIE XEROX A4 DOSAR PLASTIC DOSAR CARTON CU SINA FOLIE PROTECTIE DOCUMENTE, A4, NOKI ( FOLII ) ARACET

Număr anunț
DA25585631
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
927,99 RON
Valoare atribuită
927,99 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

927,99 RON

din 927,99 RON estimat