Atribuită Cumpărare directă

Conducta PEHD APA PE80 SDR21 PN6 DN75 (100 ML)

Număr anunț
DA25590619
Autoritate contractantă
COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.146 RON
Valoare atribuită
1.146 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.146 RON

din 1.146 RON estimat