Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport, eliminare deseuri periculoase 180103*, 180104, 180101(180103*), 180102(180103*), 180106*, 180109. DESCRIERE: Pretul ofertat include colectare si transport deseuri - 50 lei/colectare. Pretul nu include TVA. Cantitati aproximative calculate pana la 31.12.2020

Număr anunț
DA25570856
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DE PSIHIATRIE NUCET (CUI 15579475)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat