Atribuită Cumpărare directă

Fir PGA 0,1,2, 2/0, 3/0, 4/0, 5/0 cu ac ( diferite dimensiuni ac) triunghiular/ rotund, 1/2 sau 3/8. Lungime fir 75 cm, 90 cm, 120 cm, 150 cm , Fir de sutura neresorbabil POLIESTER 0,1,2, 2/0, 3/0, 4/0, 5/0 cu ac ( diferite dimensiuni ac) triunghiular/ rotund, 1/2 sau 3/8. Lungime fir 75 cm, 90 cm.

Număr anunț
DA25580541
Autoritate contractantă
SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
Furnizor / câștigător
IDEAL OPTIONS SRL (CUI 32574940)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,40 RON
Valoare atribuită
366,40 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,40 RON

din 366,40 RON estimat