Atribuită Cumpărare directă

1.HardDisk 8T HDD Seagate Skyhawk Surveillance 8TB, 7200rpm, 256MB cache, SATA III - 2 buc.; Termen de garantie: 5 ani. 2.Western Digital Ultrastar DC HC310, 3.5', 4TB, SATA/600, 7200RPM - 1 buc., Termen de garantie: 2 ani.

Număr anunț
DA25581089
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.623 RON
Valoare atribuită
2.623 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.623 RON

din 2.623 RON estimat