Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner CANON CRG 045 K 5 255,09 1275,45 Cartus toner cmp CANON LBP 6030 0 85A 1 67 67 Cartus toner cmp HP LJ 12A 4 67 268 Cartus toner CANON IT2520 - C-EXV33 2 172 344 Cilindru cartus CANON LBP 7010 1 340 340 Cartus cerneala CANON PG580-581 2 268 536 Cartus toner SAMSUNG ML1640 - MLT-D1082 1 87 87 Cartus toner CANON CRG 045 M, Y, C 10 274,8 2748 Cartus toner cmp HP 411 - 05X 1 111 111 Cartus HP LJ M180 (CF530A,31A,32A33A) K,M, Y, C 4 235,11 940,44 0 6716,89
- Număr anunț
- DA25588314
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA"STEFAN PASCU" APAHIDA (CUI 17989900)
- Furnizor / câștigător
- COPYLAND TRADING SRL (CUI 9091754)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.716,89 RON
- Valoare atribuită
- 6.716,89 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.