Atribuită Cumpărare directă

Silimarina 150mg*30cpr TRP / FARA DCI / TERAPIA SA

Număr anunț
DA25588755
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,64 RON
Valoare atribuită
110,64 RON
Data publicării
09.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,64 RON

din 110,64 RON estimat