Atribuită Cumpărare directă

Biblioraft Noki A4 75mm /50mm pp. 20 buc albastru, 20 buc verde inchis.

Număr anunț
DA25570573
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE VRANCEA (CUI 11351511)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL IMPEX SRL (CUI 1445031)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,40 RON
Valoare atribuită
214,40 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,40 RON

din 214,40 RON estimat