Atribuită Cumpărare directă

Halat impermeabil de unica folosinta, realizat din material netesut, nesteril Compozitie: Polipropilena de 40g/m2 culoare: ALB conform caietului de sarcini la anuantul ADV 1144781

Număr anunț
DA25588574
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.240 RON
Valoare atribuită
15.240 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.240 RON

din 15.240 RON estimat