Atribuită Cumpărare directă

CONURI PRELEVARE PROBE PENTRU SISTEMUL AUTOMAT ELISA EVOLIS DETASABILE CU SISTEM DE DETECTIE A CHEAGULUI PREZENTARE CUTIEX960BUC

Număr anunț
DA25586113
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.135 RON
Valoare atribuită
6.135 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.135 RON

din 6.135 RON estimat