Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO pentru: autoutilitar TOYOTA HILUX; an fabricatie 2016; 2393cmc, 3210kg,110kw riscuri asigurate: coliziuni,ciocniri, loviri, vandalism, furt total sau partial, fenomene naturale, incendiu, explozie, elemente vitrate fara fransiza; plata integrala
- Număr anunț
- DA25573030
- Autoritate contractantă
- Comuna Danesti (CUI 4246157)
- Furnizor / câștigător
- ROM INSURANCE BROKER (CUI 26121057)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.197 RON
- Valoare atribuită
- 2.197 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.