Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - Autospeciala pompieri:SCANIA,AR33SPP,Serie sasiu :YS2PM4X2Z01128402,Masa max:17000 Valabilitate 12 luni-ALLIANZ TIRIAC,Prima asigurare-3676 ron -Autospeciala pompieri:SCANIA,AR87SPP,Serie sasiu :YS2PM4X2Z01084297,Masa max:17000 Valabilitate 12 luni-ALLIANZ TIRIAC,Prima asigurare-3676 ron -Autospeciala pompieri:SCANIA,AR86SPP,Serie sasiu :YS2PM4X2Z01094201,Masa max:17000 Valabilitate 12 luni-ALLIANZ TIRIAC,Prima asigurare-3676 ron
- Număr anunț
- DA25570903
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.028 RON
- Valoare atribuită
- 11.028 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.