Atribuită Cumpărare directă

POMPA DE STROPIT MIXTA CU ACUMULATOR

Număr anunț
DA25570524
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Furnizor / câștigător
URSU CONSTRUCT 2005 SRL (CUI 17962824)
Cod CPV
43323000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,08 RON
Valoare atribuită
209,08 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,08 RON

din 209,08 RON estimat