Atribuită Cumpărare directă

Dozator sapun lichid/dezinfectant 1000 ml...........................................36,00 le - 2 bucăți Dozator sapun lichid/dezinfectant 500 ml.............................................29,90 lei - 24 bucăți

Număr anunț
DA25575253
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Sfantu Nicolae (CUI 4245119)
Furnizor / câștigător
DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
Cod CPV
39831700-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
777,40 RON
Valoare atribuită
777,40 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

777,40 RON

din 777,40 RON estimat