Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentație specifică,detaliată conform legislației,care conține următoarele documente specifice -Documente de bază referitoare la toate deciziile în domeniul securității și sănătății în muncă. -Tematici de instruire în domeniul securității și sănătății în muncă. -Evaluare a riscurilor de accidente de muncă și îmbolnăvire profesioanlă pentru toate locurile de muncă -Întocmire instrucțiuni specifice proprii în domeniul securității și sănătății în muncă,în baza evaluărilor de risc. Documentele enumerate acoperă toată gama de activități specifice în domeniul securității în muncă și vor fi enunțate în cadrul obiectului contractului comercial.

Număr anunț
DA25589525
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Poiana Vadului (CUI 4562222)
Furnizor / câștigător
MONT SAFETY S.R.L. (CUI 24350399)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat