Atribuită
Cumpărare directă
Pachet MEDII DE CULTURA Contine: 1 OXIDAZA TEST CUTIE*100 buc 5cutii x 129,40 = 647.00 7 AGAR BAZA SANGE 500GR Flacon*500gr 1 cutie x135.00 =135,00 8 MULLER HINTON AGAR 500GR Flacon*500gr-1 cutie x 167.00 =167,00 9 MEDIU CCA (AGAR COLIFORM CROMOGENIC) 1 cutie x 975.00 =975,00 16 GELOZA SIMPLA (NUTRIENT AGAR) 500GR 1 cutie x 125.00 = 125,00 17 BULION TIOGLICOLAT Flacon*500gr 1 cutie x 175.00 = 175,00 18 PEPTONA BACTERIOLOGICA Flacon*500gr 1 cutie x 125.00 = 125,00 19 SLANETZ BARTLEY AGAR Flacon*500gr 1 cutie x 160.00 = 160,00 21 MEDIU II SABOURAUD SOLID DESHIDRATAT Flacon*500gr -1 cutie x 90.00= 90,00 22 MEDIU SS AGAR Flacon*500gr 1 cutie x 145.00 = 145,00 23 INDICATOR BIOLOGIC PENTRU GEOBACILLUS STEAROTHERMOPHILLUS 50 TESTE- 1 cutie = 350.00 24 INDICATORI BIOLOGICI PENTRU BACILLUS ATROPHEUS Pachet *50teste = 500.00 25 APA PEPTONATA TAMPONATA Flacon*500gr -1 cutie = 74.00 TOTAL = 3668,00 LEI FARA TVA
- Număr anunț
- DA25573319
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.668 RON
- Valoare atribuită
- 3.668 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.