Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici: - asigura protectie si dexteritate in folosire, sensitivitate - produse de unica folosinta - nepudrate - nesterile Se folosesc in spitale, in clinici, laboratoare, cabinete stomatologice, pentru menaj, in industria alimentara, catering, fast-food, manipularea alimentelor, pentru gradinarit Acest produs nu contine latex din cauciuc natural. Nu provoaca alergii. A se pastra in locuri racoroase si uscate, protejate de razele soarelui sau de alte surse de caldura.Ambalare : 100 buc/cut - 141 cut- M - Culoare albastru - 141 cut - L - Culoare albastru

Număr anunț
DA25573100
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI 29580330)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.484 RON
Valoare atribuită
17.484 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.484 RON

din 17.484 RON estimat