Atribuită Cumpărare directă

Manusi nitril, nepudrate, albastre, texturate pentru grip superior, 6.5-7 grame, marimea M si L cutie 50 bucati: 40 CUTII X 55.00 lei/fara TVA

Număr anunț
DA25595828
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat