Atribuită Cumpărare directă

Saci menajeri negri 500X750X0.06 10000 buc X 0.22 = 2200.00 2.Saci menajeri transparenti 500X750X0.06 2000 buc X 0.22 = 440.00 3.Saci menajeri negri 900X1300X0.08 4000 buc X0.89=3560.00 6200.00

Număr anunț
DA25576029
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
18930000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.200 RON
Valoare atribuită
6.200 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.200 RON

din 6.200 RON estimat