Atribuită Cumpărare directă

În administrare concomitentă cu alte hemostatice (prin extrapolare de la rezultatele studiilor clini... mai departe

Număr anunț
DA25587705
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33622000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,70 RON
Valoare atribuită
102,70 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,70 RON

din 102,70 RON estimat