Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE PRODUS ID produs Produs Cantitate Unitate 5016451 TENCUIALA NANOPOR 1,5K CUL 0464 / 25 KG 6,00 BUC 5016452 TENCUIALA NANOPOR 1,5K CUL 0333 / 25 KG 2,00 BUC 5002694 COLORARE GRUND CULORILE TERM.3 - 5/25 KG 8,00 BUC

Număr anunț
DA25601387
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MITOC (CUI 29362203)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.771,30 RON
Valoare atribuită
2.771,30 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.771,30 RON

din 2.771,30 RON estimat