Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta transmisa si depusa la anuntul de publicitate SEAP nr. ADV1128338

Număr anunț
DA25592304
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
RODAL FARM SRL (CUI 22706628)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.084,64 RON
Valoare atribuită
21.084,64 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.084,64 RON

din 21.084,64 RON estimat