Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE DE CONSTRUCTII: BCA SOMACO+ELPRECO MC 8.8 336.13 LEI, ADEZIV BCA FIX/25 KG BUC 10 13.45 LEI, Ciment 40 Kg BUC 10 21.01 LEI, OSB-3 G 8 MM(1250X2500) BUC 10 38.66 LEI

Număr anunț
DA25595767
Autoritate contractantă
COMUNA BALUSENI (PRIMARIA COMUNEI BALUSENI) (CUI 3433890)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI 6200105)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.689,14 RON
Valoare atribuită
3.689,14 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.689,14 RON

din 3.689,14 RON estimat