Atribuită Cumpărare directă

KROSS TRANS H-EP 80W90/L GL5 5X 17.65 Coala smirghel 320 5X 1.68 BURGHIU 4.5X80 2X 7.56 BURGHIU 5.5X93 2X 10.08 BURGHIU 6.5X101 1X 10.92 BURGHIU 8X117 1X 18.49

Număr anunț
DA25594061
Autoritate contractantă
Colegiul National "Mihai Eminescu (CUI 4866361)
Furnizor / câștigător
TESLO-COM AUTO SRL (CUI 13267817)
Cod CPV
44512900-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,35 RON
Valoare atribuită
161,35 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,35 RON

din 161,35 RON estimat