Atribuită Cumpărare directă

General Interfata PCI Express x8 2.0 Slot fizic PCI Express x16 Rezolutie maxima 2560x1600 pixeli Model Model GeForce GT 710 Recomandat pentru gaming Nu Chipset Producator chipset NVIDIA Seria GeForce GT 700 Tehnologie de fabricatie 28 nm Procesor grafic Kepler GK208 GPU clock 954 MHz Data lansarii chipset 01.08.2014 Versiune Pixel Shader 5.0 Versiune Vertex Shader 5.0 Pixel Fill Rate 7632 MPixels/sec Texture Fill Rate 15264 MTexels/sec Texture Units 16 Raster Operators 8 CUDA Cores 192 Memorie Tip memorie GDDR5 Dimensiune memorie 1 GB BUS memorie 64 bit Frecventa memorie efectiva 5000 MHz 3D API Suport DirectX 12 Suport OpenGL 4.5 Porturi VGA 1 DVI 1 HDMI 1 Racire Sistem racire Activ Dimensiune racire Single slot Tip racire Aer Altele RAMDAC 400 MHz HDCP Ready Da Tehnologii nVidia CUDA nVidia PhysX nVidia FXAA nVidia Adaptive VSync nVidia 3D Vision Alimentare separata Nu necesita alimentare separata Dimensiuni 145 x 69 x 21 mm Garantie: 24 luni f03 NE5T7100HD06-2081F

Număr anunț
DA25597121
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378 RON
Valoare atribuită
378 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378 RON

din 378 RON estimat