Atribuită Cumpărare directă

Pachet papetarie si consumabile conform comanda: 1. Hartie A4 - 80 topuri 2. Folie protectie documente - 5 buc 3. Dosar plastic - 600 buc 4. Marker permanenti - 2 buc 5. Index adeziv, semne - 2 seturi

Număr anunț
DA25595659
Autoritate contractantă
Comuna Tataranu (Primaria Tataranu) (CUI 4297860)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.594,96 RON
Valoare atribuită
1.594,96 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.594,96 RON

din 1.594,96 RON estimat