Atribuită Cumpărare directă

Achizitia, prin incheierea unei comenzi -contract, a serviciilor de remediere la masina Intaglio Color8. Se vor remedia defecţiunile constatate prin RS 13363 si se vor efectua probe in vederea functionarii corespunzatoare a masinii de tipar. Piesele de schimb si lichidul antigel vor fi puse la dispozitie de catre CNIN

Număr anunț
DA25637978
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.197,50 RON
Valoare atribuită
26.197,50 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.197,50 RON

din 26.197,50 RON estimat