Atribuită Cumpărare directă

Raft metalic 180*90*40cm galvanizat 5 polite 175kg/polita Model: Stabil S Forma constructiva: dreptunghiulara Tip structura: metalica Numar polite: 5 Materiale parti componente: structura otel si polite din MDF Dimensiuni Lxlxh (cm): 90 x 40 x 180 Material polite: metalice Montaj: fara bolturi Acoperire: Galvanizat Culoare: gri Greutate maxima: 175 kg pe fiecare polita, distribuite uniform

Număr anunț
DA25625223
Autoritate contractantă
ORASUL STREHAIA (CUI 6044227)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39132100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,40 RON
Valoare atribuită
288,40 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,40 RON

din 288,40 RON estimat