Atribuită
Cumpărare directă
Contine : 1.Pompe cu cap pulverizator 100buc x 6,73 lei = 673,00 lei 2.Dez. CLEANISEPT WIPES FORTE MAXI 200 buc x 57,99 lei = 11.598,00 lei ACTIV PE CORONAVIRUS IN DOAR 30 SEC !!! Servetele impregnate cu solutie fara alcool, destinate dezinfectiei rapide a mobilierului si a echipamentelor medicale sensibile la alcool. Prezintã efect bactericid, fungicide, virucid complet si sporicid impotriva Clostridium dificile in doar 2 min. Recomandat si pentru dezinfectia rapidã a sondelor ecografice. Produs avizat de Ministerul Sanatatii: Aviz Nr. 4459BIO/02/12.24 Ambalaj: pachet x 100 servetele Producator - Dr. Schumacher (Germania)
- Număr anunț
- DA25602345
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.271 RON
- Valoare atribuită
- 12.271 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.