Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transmisie date pentru Comuna Ulmeni Judetul Calarasi: pentru o perioada de 24 luni. serviciu, 10 Mbps, VPN STS – pret 70 euro + TVA, contract 2 ani 1 EURO = 4.8278 Lei

Număr anunț
DA25595751
Autoritate contractantă
Comuna Ulmeni (CUI 3796691)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
72318000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.110,80 RON
Valoare atribuită
8.110,80 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.110,80 RON

din 8.110,80 RON estimat