Atribuită Cumpărare directă

Se va avea în vedere realizarea următoarelor servicii în Bucureşti şi în ţară, în funcție de situație: - transportul documentelor RoAid către instituții partenere, - transferul bagajelor aferente delegațiilor Agenției, la aeroport, - transportul de documente, corespondența zilnică RoAid – MAE, - asigurarea transportului de documente către Ministerul Finanțelor, Trezoreria Statului, Guvernul României, Parlament, - transportul coletelor urgente, - transportul materialelor achiziționate pentru derularea și implementarea programelor etc., La semnarea contractului, pentru serviciile de curierat ce presupun transportul documentelor care au un nivel de clasificare secret, prestatorul va face dovada certificarii ORNISS detinute anterior pentru persoana desemnata cu transportul acestora.

Număr anunț
DA25606565
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
AIM SMART CURIER S.R.L. (CUI 42162431)
Cod CPV
64120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat