Atribuită
Cumpărare directă
Modernizare sistem rutier, taiere rosturi asfalt, spargerea asfaltului existent, sapatura mecanica cu excavatorul, incarcarea materialului rezultat, transportul lui, pregatirea platformei in vederea asternerii de straturi de ps, strat de piatra Sparta de 5 cm, strat de ballast stabilizat cu 6 % ciment de 10 cm grosime, curatarea in vederea asternerii de asphalt, amorsarea cu amorsa catiionica, asternere de asphalt BA16 de 4 cm - 2000 MP
- Număr anunț
- DA25597203
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
- Furnizor / câștigător
- ROAD CONSTRUCT INDUSTRY SRL (CUI 29805270)
- Cod CPV
- 45233222-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 429.880 RON
- Valoare atribuită
- 429.880 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.