Atribuită Cumpărare directă

Achizitie pachet cu piese de schimb conform OFF202005080104/08.05.2020

Număr anunț
DA25590635
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.022 RON
Valoare atribuită
2.022 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.022 RON

din 2.022 RON estimat