Atribuită
Cumpărare directă
Hygienium Dezinfectant universal pentru suprafete, 5 L Este un dezinfectant universal parfumat pentru multisuprafete care elimina 99,9 % din bacterii si fungii. Efect bactericid si fungicid. Dezinfectant pentru suprafete si obiecte sanitare (robineti, dusuri, toalete). Dezinfectant care nu este destinat aplicarii directe la oameni sau animale. Informatii generale: Stare de agregare: Lichid Culoare: Incolor Temperatura de aprindere: Nedefinit Pericol de explozie: Produsul nu este explozibil Metoda de aplicare: Stergere cu ajutorul lavetelor/buretilor Cantitate
- Număr anunț
- DA25614157
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA (CUI 4348807)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.725 RON
- Valoare atribuită
- 2.725 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.