Atribuită Cumpărare directă

Specificatii: Caracteristici Tip memorieFlash Drive InterfataUSB 3.0 Lightning Capacitate16 GB CompatibilitateWindows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Chrome OS, Mac OS X v10.8 Dimensiuni59 x 17 x 13 mm Greutate5.4 g

Număr anunț
DA25612965
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30234600-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,44 RON
Valoare atribuită
426,44 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,44 RON

din 426,44 RON estimat