Atribuită Cumpărare directă

ATOMIZOR SR 430 - CAPACITATE CILINDRICA 63.3 CMC; GREUTATE 12.2 KG; CAPACITATE REZERVOR 14L; RAZA PULVERIZARE MAXIMA PE ORIZONTALA 14.5 M; 1 buc x 1990 ron

Număr anunț
DA25628306
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
Cod CPV
42600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990 RON
Valoare atribuită
1.990 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990 RON

din 1.990 RON estimat