Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de servicii postale compus din: 1. corespondenta neprioritara/prioritara interna si internationala din serviciul standard; 2. corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu serviciul "Recomandat"; 3. corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu confirmare de primire - AR pentru Consiliul Județean Ialomița pe o perioadă de 12 luni respectiv: - 8 luni ( mai - decembrie 2020) 8 luni x 1.680,00 lei/lună = 13.440,00 lei 4 luni ( ianuarie - aprilie 2021) 4 luni x 1680,00 lei/lună = 6.720,00 lei în valoare totală de 20.160,00 lei
- Număr anunț
- DA25602486
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64112000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.160 RON
- Valoare atribuită
- 20.160 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.