Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii publicare anunt Monitorul Oficial Partea a III-a -> Concursuri (1.000 -2.000 caractere), in data de 19.05.2020, concurs pentru ocuparea a 1(unu) post de Economist la Compartimentul ”Achiziții, lucrări și servicii” la S.G.A. Suceava, din cadrul ABA Siret, conform temeiului legal HG nr. 286/2011.Pretul include livrarea dovezii publicarii anuntului.
- Număr anunț
- DA25612484
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219,79 RON
- Valoare atribuită
- 219,79 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.