Atribuită Cumpărare directă

Refractometru digital pentru determinarea concentratiei de aditiv antigheata din combustibilii de turboreactoar și accesorii

Număr anunț
DA25604034
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. (CUI 6645731)
Cod CPV
38433000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.340 RON
Valoare atribuită
35.340 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.340 RON

din 35.340 RON estimat