Atribuită Cumpărare directă

Vopsire, zugraveli lavabile, igienizare - suprafață 170 mp.

Număr anunț
DA25608855
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ALUNIS (CUI 29039955)
Furnizor / câștigător
BRIGADIERUL S.R.L. (CUI 17060392)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040,11 RON
Valoare atribuită
2.040,11 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040,11 RON

din 2.040,11 RON estimat