Atribuită Cumpărare directă

MASTI CHIRURGICALE CU CERTIFICAT CE, CONFORM REFERATULUI DE NECESITATE NR.8168/13.05.2020, AL SERVICIULUI I.D.L.A.P.MASTI CHIRURGICALE CU TREI PLIURI CU ELASTIC, CU CERTIFICAT CE

Număr anunț
DA25615348
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
HYPERCLINICA SRL (CUI 16563230)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat