Atribuită
Cumpărare directă
10 3030763 PAC CHIUVETA+BATERIE ASALIA 1B1D LN ST BUC 1,00 249,00 209,24 39,76 20 3000425 SIFON 100X100 VERTICAL INOX IESIRE D32 BUC 1,00 8,91 7,49 1,42 30 3003746 SIFON CAP.INOX 150X150 IES.110 TERASA BUC 2,00 23,63 39,71 7,55 40 5015614 PACHET CASABELLA INT.15 L+AMORSA 5 L BUC 3,00 95,30 240,25 45,65 50 7054162 SET CURATENIE MOP ROTATIV 13L 2601114PF BUC 3,00 49,09 123,76 23,51 60 6009146 SET FIXARE OB. SANITARE WD 8X90 80659 BUC 3,00 10,86 27,38 5,20 70 1028250 SET FIXARE OB SANIT S8D 70 WCR 60564 BUC 10,00 12,72 106,89 20,31
- Număr anunț
- DA25621799
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 754,24 RON
- Valoare atribuită
- 754,24 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.