Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4, 80g/mp, 500 coli/top,SKY COPY; Numar de referinta SEAP: hrtA4.

Număr anunț
DA25606599
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
POWER OFFICE SRL (CUI 32398851)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,70 RON
Valoare atribuită
245,70 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,70 RON

din 245,70 RON estimat