Atribuită Cumpărare directă

Covoras pres 50x100 mocheta cauciucat covor dezinfectant fiind rezistent la CLOR* stoc LIMITAT

Număr anunț
DA25615451
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 RACHITI (CUI 25254683)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39530000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,16 RON
Valoare atribuită
262,16 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,16 RON

din 262,16 RON estimat